Rozpocznij Karierę jako Kierowca z Max Drive – Twoja Droga do Sukcesu!​

Czy marzyłeś kiedykolwiek o pracy, która łączy niezależność, możliwość poznawania nowych ludzi i elastyczność godzin pracy? Max Drive oferuje Ci możliwość realizacji tych marzeń, pomagając Ci rozpocząć karierę jako kierowca współpracujący z Uber, Bolt lub FreeNow. Ale jak zacząć? Poniżej prezentujemy najważniejsze kroki.

Wymagania, które musisz spełnić:

1.

Aktywne prawo jazdy od ponad roku, ukończone 20 lat

Przede wszystkim, musisz mieć ukończone 20 lat i posiadać prawo jazdy ważne minimum od roku. To podstawa, ale aby móc prowadzić samochód na platformach takich jak Uber, Bolt czy FreeNow, musisz spełniać kilka dodatkowych wymagań.

2.

Aktualne badania lekarskie i psychotesty - Klucz do Profesjonalizmu

Kierowca musi być nie tylko doświadczony, ale również zdrowy, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Dlatego potrzebujesz aktualnych badań lekarskich i psychotestów dla kierowców. Te badania potwierdzają, że jesteś gotowy do podjęcia wyzwań, jakie stawia praca kierowcy.

3.

Zaświadczenie o niekaralności - Twoje Bezpieczeństwo i Pasażerów

Bezpieczeństwo to priorytet dla nas i dla platform. Zaświadczenie o niekaralności jest dowodem, że nie masz przeszłości związanej z działaniami przestępczymi. Możesz go zdobyć w odpowiednim urzędzie lub online za pośrednictwem platformy ePUAP. W Max Drive pomagamy Ci w całym procesie.

UWAGA ! ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI JEST WAŻNE 30 DNI OD MOMENTU WYDANIA, DLATEGO ZALECAMY WYROBIENIE GO NA OSTATNIM ETAPIE PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO PRACY JAKO KIEROWCA.

4.

Dla Cudzoziemców - Karta Pobytu lub Paszport

Jeśli jesteś cudzoziemcem i chcesz rozpocząć pracę jako kierowca, potrzebujesz karty pobytu lub paszportu. To dokument, który potwierdza Twoje prawo do pracy w Polsce. W Max Drive chętnie pomożemy Ci w procesie zdobywania tych dokumentów.

Nie posiadasz własnego samochodu do przewozu osób?

Nic się nie martw, Max Drive dysponuje szeroką flotą pojazdów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Ci gotowe auto(np. Skoda Fabia Combi), wraz z wypisem licencji taxi, gotowe do przewozu pasażerów od momentu odebrania go przez Ciebie, za jedyne 100 zł/tydzień!

Zainteresowany?

Wypełnij formularz poniżej, a nasz zespół niezwłocznie się z Tobą skontaktuje w celu omówienia dalszych szczegółów.